Tijdens deze cursus is de centrale vraag wat er van de organisator van het evenement mag worden verwacht op het gebied van beveiliging. Met ‘primaire verantwoordelijkheid’ als uitgangspunt wordt de vertaling gemaakt naar taken, planvorming en de inzet van een beveiligingsorganisatie.
U leert in deze cursus de methodiek kennen voor het bepalen van de taken en kwantitatieve inzet van beveiliging op een evenement. Dezelfde methodiek wordt behandeld in de ESI-opleiding Evenementenadviseur Politie. Door het volgen van de methodiek spreekt u dezelfde taal en kunt u de gemeente en de politie laten zien hoe de benodigde inzet van beveiliging is onderbouwd.
Doelgroep: organisatoren van evenementen en projectmanagers van beveiligingsbedrijven.
Omschrijving: eendaagse cursus waarin u leert om adequaat beveiliging in te zetten en te sturen op een evenement, waarbij u dit kunt vertalen naar een goed voorbereid plan.
Inhoud: in vijf stappen de vier bepalende factoren analyseren en toepassen welke maatregelen getroffen moeten worden bij inzet van beveiliging.
Prijs: op aanvraag
Duur: 1 dag
Aantal deelnemers: maximaal 15
Begeleiding: ESI
- Wettelijk kader evenementenbeveiliging
- Veiligheids- en beveiligingstaken
- Planvorming inzet beveiliging
- Inzet beveiliging bepalen: de methodiek
- Oefencasussen in groepen
Interesse in een incompany cursus? Vraag een offerte aan.